Карта сайту
Приватна зона


Новини

Дорогі студенти! Вітаємо зі святом - Днем студента!

Від щирого серця вітаю зі святом – Днем студента!

Саме на вас держава покладає великі надії, саме ви маєте стати рушійною силою в процесі модернізації країни. У недалекому майбутньому вам керувати підприємствами, економікою, фінансами, розвивати вітчизняну науку, охорону здоров'я, освіту та культуру. Впевнений, що завдяки наполегливості, працьовитості та цілеспрямованості ви досягнете успіху в житті.

Студентство завжди попереду суспільних перетворень, його кращі представники, і це підтвердить історія, не раз доводили відданість своїй Батьківщині. Сьогодні наша молодь згуртувалась у рішучий і дієвий рух до європейських норм та цінностей.

Міністерство освіти і науки України вже дало старт реформам в освіті. Нещодавно прийнятий Закон «Про вищу освіту» - це не тільки інструмент для здобуття широкої автономії вищими навчальними закладами, а й реалізація інтелектуального потенціалу кожної молодої людини, яка прагне здобути якісну освіту та знання.

Закликаю студентство не залишатися осторонь цих перетворень та об’єднатися навколо реформ, адже за освітою - процвітання нашої держави.

Досягти помітних результатів дуже складно без постійної роботи над собою, бажання ставити цілі та уміння досягати їх. Успіх кожного з вас залежатиме, насамперед, від власного бажання вчитися і розвиватися.

Бажаю всім студентам миру та злагоди, натхнення у навчанні, успішного поступу на професійному шляху. Хай студентські роки дадуть потужний старт майбутньому, а педагоги і викладачі стануть вашими найпершими партнерами на шляху до мети.

З повагою,

Міністр освіти і науки Сергій Квіт

Джерело: Міністерство освіти і науки України

Останні новини

Loading

календар подiй

3 грудня 2022
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

RSS