Карта сайту
Приватна зона


Засновники

ФОМЕНКО НАДІЯ АНДРІЇВНА – директор, професор кафедри соціально-гуманітарних дисциплін.

Народилася 15 квітня 1955 року на Вінничині. У 1974 році вступила до Київського інституту народного господарства, де отримала вищу економічну освіту. В 1982 р. вступила на педагогічний факультет Аграрного університету, де отримала вищу педагогічну освіту.

У 1997 році захистила кандидатську дисертацію у спеціалізованій вченій раді Аграрного університету на тему: «Наступність у змісті і організації навчально-виробничих комплексів» зі спеціальності 13.00.04.

У 2012 році захистила докторську дисертацію на тему: «Теоретико-методичні засади формування  галузевих стандартів туристської освіти» зі спеціальності 13.00.04 – теорія і методика професійної освіти.

Трудову діяльність розпочала у 1978 році викладачем Брацлавського аграрного технікуму.

У 1982 р. по 1983 р. працювала методистом методично-наукового кабінету Міністерства середньої спеціальної освіти України.

З 1983 р. по 2002 р. працювала викладачем, завідуючою відділенням, заступником директора Київського технікуму готельного господарства.

З 2002 р. і по теперішній час працює на посаді директора проректора Київського університету туризму, економіки і права.

В 2006 р. отримала звання заслуженого працівника освіти.

В 2008 р. звання професора.

Основні теоретико-методологічні праці «Методика навчання і наукових досліджень у вищій школі», «Педагогіка туризму», «Управління в освіті та педагогічна діагностика», «Педагогіка вищої школи: методологія, стандартизація туристської освіти», «Стандартизація туристської освіти» «Правова педагогіка».

 

ФЕДОРЧЕНКО ВОЛОДИМИР КИРИЛОВИЧ

Відомий громадський діяч туристської сфери України, науковець і педагог в галузі туристської освіти.

Ректор Київського університету туризму, економіки і права, Президент Асоціації навчальних закладів України туристського і готельного профілю, доктор педагогічних наук, професор, Академік Академії політичних наук. Керівник творчого колективу з розробки Державної програми розвитку туризму на 2002-2010 роки. Президент Академії туризму України. Ініціював та брав безпосередню участь у вступі України до Всесвітньої туристської організації (1997р.), та до Ділової Ради Всесвітньої туристської організації Київського університету туризму, економіки і права (1999р.). Ініціатор введення нового освітнього напрямку «Туризм».

Пройшов багаторічний шлях в туристській сфері, був організатором створення Бюро міжнародного молодіжного туризму «Супутник України», згодом очолював Київську раду по туризму і екскурсіям, потім генеральний директор Київського об’єднання Держкомтуризму «Інтурист», одна із провідних туристських компаній в світі.

Основні праці: «Туризм социальный: история и современность», «Історія туризму в Україні», «Педагогіка туризму», «Філософія туризму», «Теоретичні та методичні засади підготовки фахівців для сфери туризму», «Історія екскурсійної діяльності в Україні», «Енциклопедичний словник-довідник з туризму», «Туризмологія: концептуальні засади теорії туризму», «Енциклопедія туризму», «Перспективи розвитку туризму в Україні: збірник статей до ювілею В.К. Федорченка».

Нагороджений Орденами «За заслуги III і II ступенів», медаллю «За трудову доблесть», Почесною грамотою Кабінету Міністрів України та Почесною грамотою Верховної Ради України «За заслуги перед українським народом». Заслужений працівник культури України.

Loading

календар подiй

17 червня 2024
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

RSS