Карта сайту
Приватна зона


Новини

Генеральний секретар Всесвітньої туристської організації (ЮН ВТО) Талеб Ріфаї – Почесний професор Київського університету туризму, економіки і права!

Важлива подія

30 листопада 2012 року в рамках першого офіційного візиту до України Генеральний секретар ЮН ВТО пан Талеб Ріфаї відвідав Київський університет туризму, економіки і права з нагоди присвоєння йому вченого звання «Почесний професор КУТЕП».

Ця непересічна подія викликала неабиякий інтерес. У Актовій залі зібрались понад 500 осіб – членів Вченої ради, професорсько-викладацький склад і студенти університету, Київського технікуму готельного господарства, Економіко-юридичного училища, представники Асоціації навчальних закладів України туристського і готельного профілю Академії туризму України.

Урочисті збори відкрив ректор КУТЕП професор Володимир Федорченко. Він охарактеризував пана Талеба Ріфаї, як визначного діяча світового туризму, ініціатора низки інноваційних і конструктивних починань, серед яких особливе місце посідає формування Мережі з розповсюдження знань ЮНВТО та надання з боку цієї авторитетної організації відповідних послуг на глобальному, регіональному і національному рівнях, як палкого прихильника розбудови динамічного співробітництва ЮН ВТО з туристськими організаціями України.

Після оголошення рішення Вченої ради КУТЕП Генеральному секретареві ЮН ВТО було вручено Атестат, посвідчення та мантію Почесного професора КУТЕП. Усі присутні в залі гаряче привітали пана Талеба Ріфаї з присвоєнням йому почесного наукового звання.

У відповідь на привітання Генеральний секретар ЮН ВТО п. Талеб Ріфаї подякував за високу нагороду і дуже теплий прийом, підкреслив, що вважає цю подію актом визнання світового туризму і тієї ролі, яку він відіграє у вирішенні найважливіших проблем сьогодення, починаючи з економічної кризи і закінчуючи бідністю та зміною клімату, а також внеском в роботу Всесвітньої туристської організації щодо просування ідей сталого розвитку туризму.

Виступаючи з лекцією з нагоди нагородження, Генеральний секретар ЮН ВТО відзначив зростання обсягів туризму в Україні, яке потребує збільшення кількості фахівців на місцях не лише для забезпечення туристів якісними послугами, але й задля розробки інноваційного турпродукту і рішень, які допомагатимуть збалансувати зростання і сталий розвиток туризму.

ЮН ВТО пишається, що КУТЕП є членом цієї Організації і вносить помітний внесок у підготовку майбутніх фахівців, забезпечує випускників знаннями та навичками, необхідними для розвитку туристського сектору України.

Наприкінці виступу Генеральний секретар ЮН ВТО, Почесний професор КУТЕП п. Талеб Ріфаї побажав студентам всіляких успіхів у їхній цікавій майбутній кар’єрі на теренах туризму, висловив упевненість щодо подальшого плідного співробітництва між ЮН ВТО і КУТЕП.

Відділ міжнародних зв’язків і практики КУТЕП

ФОТОЗВІТ

 •  

 •  

 •  

 •  

 •  

 •  

 •  

 •  

 •  

 •  

 •  

 •  

Останні новини

Loading

календар подiй

10 грудня 2023
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

RSS