Карта сайту
Приватна зона


Про КУТЕП

Шановні вступники, батьки! Ми раді вітати Вас на новому інтернет-сайті Київського університету туризму, економіки і права - вищого навчального закладу освіти, що здійснює підготовку фахівців за денною і заочною формами навчання за освітньо-кваліфікаційними рівнями бакалавра, спеціаліста і магістра (IV рівень акредитації) на базі повної загальної середньої освіти. Рік заснування - 1995. Студенти здобувають освіту на факультетах:

Кожен з Вас може обрати ту спеціальність, яка відповідає уяві про ваше майбутнє, пов'язане з туристською галуззю, і стати висококваліфікованим спеціалістом з менеджменту туризму, готельного та ресторанного господарства, міжнародних економічних відносин або права. 

Навчаючись в Університеті, студенти набувають фундаментальних знань у галузі туризму, міжнародних економічних відносин, економіки, обліку, правознавства, нотаріату і митно-правової діяльності, опановують кілька іноземних мов (англійська, німецька, французька, іспанська), набувають навичок наукового пошуку та дослідницької роботи. Університет є провідним навчальним центром з підготовки фахівців туристської галузі України. 

За рекомендацією Уряду України у 1998 році Університет було прийнято до складу Ділової Ради Всесвітньої Туристської Організації (ВТО). Участь у ВТО дає можливість отримувати необхідну методичну допомогу, широку інформацію про міжнародний туризм і вивчати міжнародний туристський досвід, брати участь у семінарах та стажуванні в рамках ВТО.

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 1 липня 2002 року студенти-юнаки мають можливість пройти військову підготовку за програмою офіцерів запасу.

Впевнений, що на сторінках нашого сайту Ви знайдете відповіді на всі питання, які цікавлять молоду людину щодо навчання, побуту та відпочинку.

Зробіть вірний вибір на все життя!

З повагою до Вас ректор Київського університету туризму, економіки і права, Президент Асоціації навчальних закладів України туристського і готельного профілю, доктор педагогічних наук, професор

Федорченко Володимир Кирилович

 

Loading

календар подiй

15 липня 2024
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

RSS