Карта сайту
Приватна зона


Юридичний

Юридичний факультет є важливим структурним підрозділом Київського університету туризму, економіки і права, який розпочав свою діяльність у 1995 р. та готує фахівців за напрямом підготовки «Право» за денною і заочною формою навчання на освітньо-кваліфікаційних рівнях «бакалавр» і «магістр».

Навчальний процес на юридичному факультеті забезпечують дві кафедри:

загальноюридичних дисциплін; завідувач - Черниш Володимир Миколайович, кандидат юридичних наук, доцент, професор КУТЕП, Заслужений юрист України;

цивільного права та правового забезпечення туризму; завідувач - Федорченко Наталія Володимирівна, доктор юридичних наук, професор.

Юридичний факультет ліцензований та акредитований Міністерством освіти і науки України за 4 рівнем і відповідно випускники факультету отримують диплом державного зразка.

Оскільки університет є структурним підрозділом навчально-науково-виробничого комплексу „Туризм, готельне господарство, економіка і право", то студенти мають можливість отримати безперервну ступеневу юридичну освіту, зокрема, в Економіко-юридичному училищі, Київському державному коледжі туризму і готельного господарства (спеціальність „Правознавство") та Київському університеті туризму, економіки і права (напрям підготовки „Право").

Навчання на юридичному факультеті дає можливість здобути такі освітньо-кваліфікаційні рівні:

бакалавр (4 роки навчання, а за скороченою формою навчання на базі диплому молодшого спеціаліста - 2 роки);

магістр (1,5 року навчання на базі диплому бакалавра або спеціаліста).

Підготовка фахівців на факультеті здійснюється за денною і заочною формами навчання.

Студенти магістратури навчаються лише на денній формі навчання за спеціалізацією „Цивільне і трудове право".

Навчаючись на факультеті, студенти здобувають фундаментальні знання у сфері теорії держави і права, галузей права: конституційного, цивільного, трудового, господарського, сімейного, цивільно-процесуального, адміністративного, фінансового, екологічного, кримінального, кримінально-процесуального, земельного та інших.

Теоретичне навчання на юридичному факультеті вдало поєднане із навчальною та технологічною практикою в: органах судової влади (1-й курс), місцевих органах виконавчої влади або органах місцевого самоврядування (2-й курс), органах прокуратури або поліції (3-й курс), органах нотаріату і державної виконавчої служби (4-й курс). Студенти магістратури проходять наукову і педагогічну практику на базі КУТЕП, а переддипломну – в установах, організаціях та підприємствах.

Студенти юридичного факультету - це майбутні працівники судових та митних органів, органів юстиції, нотаріату, РАЦС, державної виконавчої служби, юридичних управлінь та відділів підприємств, установ, організацій та ін.

Традиційними науковими та культурно-масовими заходами на юридичному факультеті є: щорічна підсумкова науково-практична конференція професорсько-викладацького складу юридичного факультету на тему: "Вдосконалення нормативно-правового регулювання у сфері нотаріату, митної справи і туризму в Україні: проблеми ефективності"; предметні науково-теоретичні конференції та круглі столи у магістратурі; день юриста та день факультету; публічні лекції, зустрічі з відомими науковцями та практиками та інші.

Декан факультету - Фатхутдінова Олена Василівна, кандидат юридичних наук, доктор філософських наук, професор, Заслужений юрист України.

Секретар юридичного факультету – Шелудченко Ольга Ігорівна.

Деканат: тел. (+38 044) 544-14-28, ауд.418;

Дні та години прийому

Декана

Вівторок - 09.00 - 12.00 год.
Четвер - 09.00 - 12.00 год.

Деканат

Понеділок – Четвер - 09.00 - 13.00 год.

Loading

календар подiй

25 листопада 2020
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

RSS

 

 

 

 

  

Украинский портАл