Карта сайту
Приватна зона


Новини

Зустріч із випускниками магістратури юридичного факультету КУТЕП

9 жовтня 2019 року відбулась зустріч із випускниками магістратури юридичного факультету КУТЕП, працівниками Головного територіального управління юстиції у місті Києві Хоцянівською Вітою Романівною та Ковальською Анною Олександрівною. Тема зустрічі - «Юстиція – чинник розбудови незалежної демократичної і правової держави».

Співробітники розповіли про «народження» юстиції в Україні, яка пройшла складний шлях у своєму становленні, а також про вплив представників юридичної професії на політичні та соціально–економічні процеси у суспільстві, на реалізацію завдань сучасного етапу державотворення і правотворення в Україні. Саме від правників значною мірою залежить успішне формування національного правового поля, правової культури і правової свідомості населення, реальний захист прав і свобод людини і громадянина.

Тому свої зусилля підрозділи столичної юстиції спрямовують на подальшу оптимізацію функціонування системи органів юстиції та вироблення нових підходів до розвитку національної правової системи.

Більш детально запрошені гості розповіли про діяльність Управління державної реєстрації ГТУЮ у м. Києві, що має на меті реалізовувати державну правову політику: у сфері реєстрації актів цивільного стану, реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, реєстрації юридичних осіб, громадських формувань, що не мають статусу юридичної особи, та фізичних осіб-підприємців, реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань.

ФОТОЗВІТ 

  •  

  •  

  •  

Останні новини

Loading

календар подiй

3 грудня 2022
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

RSS