Карта сайту
Приватна зона


Новини

КУТЕП взяв участь у Ярмарку професій 2016, організованим Броварським міським центром зайнятості

Відділ профорієнтаційної роботи, практики та працевлаштування випускників Київського університету туризму, економіки і права прийняв участь у Ярмарку професій – 2016, організованим Броварським міським центром зайнятості.

Основна мета Ярмарку професій – інформувати учнів загальноосвітніх шкіл міста та району, шляхом прямого контакту, про спеціальності, спеціалізації, умови вступу, терміни навчання у ВНЗ.

На цьому заході Київський університет туризму, економіки і права та Економіко-юридичне училище представляли завідувач відділу профорієнтаційної роботи, практики та працевлаштування випускників, к.п.н., доцент Земліна Юлія Володимирівна та інспектор відділу Лапицька Людмила Сергіївна.

Школярі 9, 10 та 11 класів отримали детальну інформацію про підготовчі курси, умови і можливості отримання освіти в Київському університеті туризму, економіки і права та Економіко-юридичному училищі, про факультети, спеціальності, студентське життя.

Всім учасникам ярмарку професій були запропоновані інформаційно-рекламні матеріали про університет та сувеніри на згадку.

Київський університет туризму, економіки і права висловлює щиру подяку організаторам заходу: Броварському міському центру зайнятості, Київському обласному центру зайнятості, Державному центру зайнятості, Міністерству соціальної політики України – за проведення на високому рівні профорієнтаційної роботи серед учнів шкіл.

Інформацію підготовлено
зав. відділу профорієнтаційної роботи,
практики та працевлаштування випускників, к.п.н., доцент Земліна Ю.В.

ФОТОЗВІТ 

  •  

  •  

  •  

Останні новини

Loading

календар подiй

17 червня 2024
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

RSS