Карта сайту
Приватна зона


Новини

Фото-звіт з навчальної практики «Вступ до фаху» студентів І курсу напряму підготовки «Готельно-ресторанна справа» факультету туризму, готельного та ресторанного бізнесу

Ресторан «Friday's»

Ресторан славиться своєю колекцією дивних речей в яких є своя історія. Ці речі спеціально розшукують для ресторану, щоб потім офіціанти могли розповісти клієнтам ці легенди чи історії тих речей.

Готель «Братислава»

337 комфортабельних номерів різноманітних категорій, які ідеально підходять як для романтичного відпочинку, так і для ділового візиту. Сучасний дизайн, зручність саме це ви можете бачити там.

Арт-готель «Баккара»

Це сучасний готель на березі Дніпра. Лише на першому поверсі немає балконів а на всіх інших є. Кожна людина має можливість бачити перед собою всю красу та велич Дніпра. 200 сучасних номерів різної категорії. Конференц зали. Коридори оформлені в стилі корабля. Якщо підніматись сходами то можна любуватись фантастичними картинами. Саме в такому місці людина буде відчувати себе комфортно і їй не буде шкода платити за це.

Міжнародний туристичний салон «Україна’2015» / UITM – Ukraine International Travel Market

Найбільша в Україні туристична подія сезону осінь-зима для професіоналів туристичного бізнесу. Ми мали можливість познайомитись із представниками різних готелів та ресторанів як України, так і закордону. Це була чудова можливість розпитати про роботу, те яких людей вони шукають, що потрібно для тієї чи іншої посади.

Екскурсійне заняття «Київ готельний»

У всі часи Києву були притаманні гостинність і привітність. Найбільш фешенебельними вважалися «Гранд-Отель», Ноtel de France, «Бель-В’ю» та «Європейський», а також «Метрополь» на Великій Володимирській вулиці.

Ми дізнались, що заможні відвідувачі Києва зупинялись у готелі «Європейський» у центрі міста на Царській (нині Європейській) площі. Цей готель був найстарішим у Києві. Більш популярним був «Гранд-Отель» (на цьому місці нині стоїть корпус Головпоштамту).

Також, ми мали чудову можливість відвідати колегію Павла Ґалаґана. Колегію було засновано на честь померлого сина. Архітектурний ансамбль колегії складався з 5 споруд по вулиці Фундуклеївській. Навчальний заклад був розрахований на навчання і проживання в інтернаті 70 вихованців. По революції більшовики ліквідували Колегію, перетворивши її на «трудову школу». За радянських часів у цьому будинку знаходилась с/ш № 92 імені Івана Франка. Після пожежі 1976 року й до сьогодні у приміщенні Колегії Павла Ґалаґана міститься Національний музей літератури України.

Ресторан «IL Патіо»

Його історія почалася в далеких 90-х, коли українська сім'я поставила літній стіл у традиційному італійському стилі в так званому "IL Patio" (внутрішній сад вілли) у Флоренції, на півночі Італії, батьківщині Мікеланджело. Це сподобалося настільки, що вони вирішили принести цю ідею, атмосферу і аромати до Києва.

У той час «IL Патіо» був першим і єдиним місцем у Києві, де пропонують піцу з дров'яної печі. Поступово це місце ставало більше, ніж просто піцерією, і в 2004 році перетворилося на "IL Патіо", демократичні ресторани італійської кухні з широким меню, що пропонують оригінальні італійські делікатеси. Сьогодні меню «IL Патіо» пропонує різноманітні страви з морепродуктів, продукцію ферм і мисливських трофеїв, у відповідності з традиційними італійськими рецептами з різних регіонів.

Дякуємо за таку цікаву практику!

Інформацію підготовлено студентами 11-ГРС.

ФОТОЗВІТ 

Останні новини

Loading

календар подiй

10 грудня 2023
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

RSS