Карта сайту
Приватна зона


Новини

09 жовтня 2015 року в Ірпінському міському центрі зайнятості відбулась презентація Київського університету туризму, економіки і права та Економіко-юридичного училища

Відділ профорієнтаційної роботи, практики та працевлаштування випускників Київського університету туризму, економіки і права прийняв участь у Ярмарку вакансій і професій, організованим Ірпінським міським центром зайнятості.

Київський університет туризму, економіки і права та Економіко-юридичне училище представляли завідувач відділу профорієнтаційної роботи, практики та працевлаштування випускників, к.п.н. Земліна Юлія Володимирівна та представники студентської ради Анастасія Дзюбенко 31-ЮФд та Тихін Рибальченко 21-ГРСд.

Школярі 9 та 11 класів отримали детальну інформацію про підготовчі курси, умови і можливості отримання освіти в Київському університеті туризму, економіки і права та Економіко-юридичному училищі, про факультети, спеціальності, студентське життя.

Всім учасникам ярмарку професій були запропоновані інформаційно-рекламні матеріали про університет та сувеніри на згадку.

Ярмарок професій – це хороший шанс для молоді зорієнтуватися у світі професій для того, щоб обрати для себе одну, реалізувавши таким чином свою мрію.

Київський університет туризму, економіки і права висловлює щиру подяку організаторам заходу: Ірпінському міському центру зайнятості, Київському обласному центру зайнятості, Державному центру зайнятості, Міністерству соціальної політики України - за сприяння у проведенні на високому рівні профорієнтаційної роботи серед учнів шкіл.

Інформацію підготовлено завідувачем відділу ПРППВ Земліною Ю.В.

ФОТОЗВІТ

  •  

  •  

  •  

  •  

  •  

  •  

  •  

Останні новини

Loading

календар подiй

28 вересня 2022
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    

RSS