Карта сайту
Приватна зона


Новини

Семінар педагогічної майстерності професорсько-викладацького складу КУТЕП „Інтерактивні технології навчання у вищій школі: теорія та практика”

26 лютого 2013 року викладачі Київського університету туризму, економіки і права обговорювали проблеми та ділилися досвідом упровадження в навчально-виховний процес інтерактивних технологій навчання.

„Використання інтерактивних технологій навчання – веління часу, оскільки лише через активну взаємодію з викладачем та між собою у майбутнього фахівця сфери туризму формується креативність у вирішенні виробничих завдань”, - наголосила у вступному слові перший проректор університету, доктор педагогічних наук, професор Фоменко Н.А.

Проректор з навчально-методичної роботи, професор Цехмістрова Г.С. у своєму виступі нагадала історичні віхи виникнення та розвитку інтерактивних технологій. Досвідом використання інтерактивних технологій поділилися професор кафедри менеджменту підприємств туристичної індустрії Галиця І.О., доцент кафедри готельно-ресторанної справи КУТЕП Зубар Н. М., професор кафедри теорії та практики туризму і готельного господарства Агафонова Л. Г., доцент кафедри філософії і соціальних наук Соболєв В. В., старший викладач кафедри нотаріального та конституційного права Сербан Ф. І., старший викладач кафедри педагогіки і психології Матвєєва Г. В., професор кафедри іноземних мов і перекладу Волинець В.В., старший викладач кафедри іноземних мов і перекладу Нежива О. М.

Учасники семінару важливим аспектом у діяльності викладача визначили його готовність до використання інтерактивних технологій та сформували основний принцип цієї роботи: „Те, що я чую, я забуваю. Те, що я бачу й чую, я трохи пам'ятаю. Те, що я чую, бачу й обговорюю, я починаю розуміти. Коли я чую, бачу, обговорюю й роблю, я набуваю знань і навичок. Коли я передаю знання іншим, я стаю майстром”.

Л.В. Мороз, завідувач методичного відділу КУТЕП

 

Фотозвіт

  •  

  •  

  •  

  •  

  •  

  •  

Останні новини

Loading

календар подiй

10 грудня 2023
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

RSS