Карта сайту
Приватна зона


НВТФ „КУТЕП-ТУР”

Навчально-виробнича туристична фірма КУТЕП-ТУР була створена за ініціативою Київського Університету Туризму економіки і права 21 лютого 2002 року.

Мета створення і завдання навчально-виробничої фірми „КУТЕП-ТУР":

 1. Забезпечення практичного навчання студентів, які навчаються за спеціальністю "Туризм" у відповідності з вимогами українських освітніх стандартів, стандартів індустрії туризму, міжнародних освітніх стандартів.
 2. Покращення якості навчання студентів різних спеціальностей через організацію виїзних ознайомчих та виробничих практик.
 3. Організація екскурсійної діяльності, розробка екскурсійних маршрутів, турів вихідного дня по Україні.
 4. Організація індивідуальних та групових турів для відпочинку в Туреччині, Болгарії, Угорщині, Польщі, Хорватії, Чорногорії, Єгипті, Таїланді, ОАЕ, екскурсійних турів по Європі та ін.
 5. Розширення спектру освітніх послуг, які надаються КУТЕП, через організацію професійних учбових курсів з туризму.
 6. Забезпечення отримання практичних навичок  у студентів, щодо організації внутрішнього, зовнішнього та іноземного туризму, екскурсійної діяльності та додаткових послуг для туристів.
 7. Сприяння розвитку управлінського мислення у студентів та самостійного прийняття рішень.  

Основним направленням діяльності НВТФ „КУТЕП-ТУР" є розробка методичних матеріалів по проведенню практичного навчання студентів. Пріоритетом роботи „КУТЕП-ТУР" є співпраця з молодіжними організаціями, вищими навчальними закладами як України, так і зарубіжжя з метою надання якісних та доступних туристських послуг для молоді.

За період діяльності фірми було розроблено цілий ряд внутрішніх екскурсійних туристських маршрутів, які охоплюють наступні міста України: Львів, Одеса, Умань, Канів, Кам'янець-Подільський, Ужгород, Переяслав-Хмельницький, Бєлгород-Дністровський та інші. НВТФ „КУТЕП-ТУР" були опрацьовані екскурсійні маршрути українською та англійською мовами по м. Києву: оглядова екскурсія по місту; екскурсія до Києво-Печерської Лаври; Софія Київська; пішохідна екскурсія по Верхньому місту; музей народної архітектури та побуту „Пирогово"; екскурсійна програма „Легенди старовинного Подолу"; Бабин Яр, Музей Великої Вітчизняної війни; Кирилівська церква; Видубецький монастир; Архітектурні Пам'ятники Печерська.

НВТФ „КУТЕП-ТУР" входить у мережу агенцій „Горящих путёвок", яка була створена у січні 2003року, основною метою створення якої є об'єднання туристичних агентств в єдину структуру для реалізації «горящих» турів, отримання своєчасно об'єктивної інформації  від туристичних операторів, збільшення швидкості обслуговування кожного туриста та полегшення роботи співробітників фірми завдяки повній автоматизації офісу.

Навчально-виробнича лабораторія „КУТЕП-ТУР" підзвітна проректору з навчально-виробничої роботи. Керівником фірми є директор, який призначається на посаду ректором КУТЕП.  У структуру навчально-виробничої лабораторії входять такі працівники:

 • Завідуючий  лабораторією
 • Методист
 • Секретар
 • Адміністратори з туризму. 

Чекаємо на Вас за адресою:

Україна, 02192, м. Київ, вул. Г. Жмаченка, 26

Контактний тел. (+38 044) 543-94-91, (+38 044) 549-17-39, (+38 067) 409-79-59

e-mail: kutep_tour1@mail.ru

Адреса Інтернет-сторінки: www.gori.kiev.ua

Loading

календар подiй

27 листопада 2020
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

RSS

 

 

 

 

  

Украинский портАл